Peto kolo

Solaris bez šanse protiv Mladosti

Vaterpolo   |   Autor: G.M.   |   25.10.2024 u 22:30

VK Solaris/Facebook
Vaterpolisti Solarisa poraženi su u 5. kolu Premijer regionalne lige u svojoj Crnici od Mladosti sa 8:16 (1:4, 3:3, 3:5, 1:4). U sljedećem kolu 2. studenog gostuju kod Šapca.

Sunčani su ove sezone uzeli velike pobjede u Beogradu, Rijeci i Kotoru, no zagrebačka momčad pokazala je večeras snagu. Gosti su se nakon manje od šest minuta već odvojili na 0:4, a pogodak Petkovića za 4:6 u 14. minuti bio je jedini put da su domaći smanjili na dva razlike. Druga i treća četvrtina još su prošle podnošljivo, no u zadnjoj je opet igrala samo jedna momčad, ona u plavim kapicama.

Bazen u Crnici, gledatelja 250, suci Vlaho Radičević i Jakov Blašković

SOLARIS: Pavić, D. Akrap 1, Brajković, R. Akrap 1, Vrbnjak, Petković 3, Vlahović 1, Pelicarić, Vrdoljak 1, Bulat, Koprčina, Šparada 1, Štrkalj, Bralić, trener Denis Seferović

MLADOST: Marcelić, Bašić 3, Jajčinović, T. Bušić 1, Vrlić 1, Biljaka 3, Bukić 3, Lazić 1, J. Bušić, Vrlić, Vukičević 1, Kharkov 3, Sunara, Dobrić, trener Igor Milanović