Oglas
  1. Naslovnica
  2. Sport
  3. Ostali sportovi

Gimnastika

Brončani lipanj za šibenski Dišpet: U Sinju do tri ekipna treća mjesta, Zorić treći u ručama na PH

GK Dišpet
Brončani lipanj za šibenski Dišpet: U Sinju do tri ekipna treća mjesta, Zorić treći u ručama na PH

Gimnastički klub Dišpet iz Šibenika nastupio je na '2. Kupu grada Sinja', čime je dovršio natjecateljski lipanj kojeg je uspješno započeo na Prvenstvu i Kupu Hrvatske.

Oglas

U Sinju, šibenske natjecateljice osvojile su 3. mjesto ekipno u kategorijama mlađih kadetkinja, mlađih juniorki i mlađih seniorki.

Odlične nastupe zabilježile su Maris Drlja, Mihaela Benić i najmlađa natjecateljica Dišpeta Tereza Marija Prgin, svima je za dlaku izmakla pojedinačna medalja.

Klub čestita svim našim curama te se zahvaljuje organizatorima na gostoprimstvu i odličnom natjecanju.

Prethodno ovog mjeseca, Roko Zorić je nastupio na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske u muškoj sportskoj gimnastici, koje se održalo u Nedelišću, gdje je osvojio treće mjesto na ručama.

U Lučkom je održana završnica Kupa Hrvatske za žensku sportsku gimnastiku, na kojem je po prvi put nastupila i Luce Tepić, odličnim nastupom osvojivši 15. mjesto.

Oglas
Najnovije vijesti
1
2
3
4
5
6
Oglas
Oglas
Oglas
/ IZ KATEGORIJE