Minus 20

Novi poraz košarkašica Šibenika: Ovaj put uspješnija Trešnjevka 2009

Košarka   |   Autor: ŠibenikIN   |   12.12.2021 u 12:11

Facebook Naši tići/arhiva
Košarkašice Šibenika doživjele su još jedan prvenstveni poraz. U Zagrebu ih je rezultatom 80:60 pobijedila Trešnjevka 2009.

Dobro su Šibenčanke ušle u utakmicu. Poslije deset minuta igre imale su četiri koša prednosti – 22:18.

No, već u drugoj četvrtini Zagrepčanke su u potpunosti preokrenule utakmicu, tu dionicu igre dobile su s čak +17.

Treća četvrtina bila je daleko najneefikasnija, no, prednost domaće ekipe i dalje je bila stabilna. A niti u zadnjoj četvrtini Šibenčanke je nisu uspjele ugroziti.

Ćuklin i Tilford s po 15 koševa bile su najefikasnije u šibenskoj ekipi. Šarić je dodala 12, a L. Milković 11 koševa.

Trešnjevka 2009 – Šibenik 80:60 (18:22, 27:10, 12:10, 23:18)
Trešnjevka 2009: Brtan 2, Laljek 2, Majstorović 18, Rodek 0, Obratov 10, H.Mühl 4, Bačevina 3, Jurič 17, Valčić 3, Banović 18, Stabile 0, Deidda 3. Trener: Dean Nemec
Šibenik: Dragović 0, Baban 3, Vučković 4, J.Milković 0, Ćuklin 15, Čala -, Šuperba -, Branisavljević -, Šarić 12, Tilford 15, L.Milković 11. Trener: Stipe Bralić