Oglas
Imaš vijest?
Imaš informaciju iz prve ruke, fotografiju, video, dobru ideju ili te nešto muči?
PODIJELI S NAMA!Prometna nesreća
Automobil se zabio u stup kod šibenskog Doma zdravlja
Čitatelj
Prometna nesreća dogodila se jutros gotovo u samom središtu Šibenika.
Oglas
Kako su nas izvijestili iz PU Šibensko-kninske, osobno vozilo udarilo je u stup na 'otočiću' koji se nalazi između Doma zdravlja i Vatrogasnog doma.
Srećom, ozlijeđenih nije bilo, a policija utvrđuje okolnosti koji su doveli do nesreće.
Oglas
Oglas
/ IZ KATEGORIJE